Cennik

Niemalże każde zamówienie, którego się podejmujemy, jest inne. Wynika to z naszych dużych możliwości zorganizowania transportu i dopasowania się do potrzeb klienta. Z tego powodu nie podajemy stałych cen, tylko staramy się jak najlepiej dopasować naszą ofertę do wymagań, potrzeb i ustaleń z klientami. Poniżej znajdują się główne czynniki, będące częścią większego schematu, według którego ustalamy ceny naszych usług:

  1. Ustalenie drogi – podstawową informacją, która oczywiście ma wpływ na cenę, jest wybór odpowiedniej, najbardziej optymalnej trasy, którą towar ma przebyć. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozbudowanej siatce profesjonalnych przewoźników, możemy zorganizować spedycję do i z praktycznie każdego kraju na świecie.
  2. Przedmiot przewozu – drugim, głównym czynnikiem, jest typ towaru przewożonego, jego dokładne wymiary i waga – dzięki temu dopasowujemy najkorzystniejszy rodzaj transportu. Podejmujemy się transportu zarówno małych przesyłek drobnicowych, jak i wielkogabarytowych towarów. Co więcej, mamy również możliwość profesjonalnego transportu przesyłek niebezpiecznych (DGR/ADR), do których należą np. materiały wybuchowe, czy zakaźne lub żrące.
  3. Rodzaj lokomocji – mamy możliwość zorganizowania transportu drogowego, kolejowego, morskiego oraz lotniczego. Istotnymi czynnikami, wpływającym na wybrany rodzaj lokomocji, są m.in. gabaryty i ciężar towaru, jak i wymagania dotyczące terminu przeprowadzenia spedycji. Np. transport za pomocą samolotu będzie najszybszym, ale i najdroższym rodzajem, a wybranie drogi morskiej jest zwykle najtańsze, ale i najwolniejsze.

Według tych wytycznych wykonujemy analizę różnych możliwości, a także kontaktujemy się z odpowiednimi przewoźnikami. Następnie prezentujemy kilka ofert klientowi. W zależności od naszej analizy, mogą dotyczyć np. przewozu dedykowanego, oferty drobnicowej czy serwisu standard, express lub gwarantowanego – dysponujemy wieloma różnymi możliwościami.

Skontaktuj się z nami i przedstaw szczegóły planowanego przewozu – dzięki nim będziemy mogli dobrać najkorzystniejszy i najbezpieczniejszy sposób spedycji Twojego towaru.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

WWS Sp. z o.o Sp. k. | Ksawerów 3, 02-656 Warszawa, woj.mazowieckie | E-mail: biuro@c-wws.com | Tel: 221100996
EnglishBrazil