TRANSPORT LOTNICZY

Należy do jednej z najszybciej rozwijających się gałęzi w dziedzinie importu oraz przewozu towarów. Transport lotniczy wymaga jednak pełnego zaangażowania oraz pracy wyspecjalizowanej kadry.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to osoby posiadającej doświadczenie i umiejętności w dziedzinie logistyki, a także wiedzy o międzynarodowych przepisach prawnych, których wymaga spedycja międzynarodowa.

Nasza firma Cargo WWS charakteryzuje się najwyższą jakością usług w spedycji lotniczej. W jej ramach zapewniamy ekspresowe dostawy, a także wysyłki w modelu door-to door.

Zalety transportu lotniczego

Transport lotniczy towarów oferuje niemal nieograniczony zasięg oraz niezwykle krótki czas dostawy ładunku. Jest uważany za najbardziej niezawodny i terminowy rodzaj spedycji, odznaczający się odpornością na nieprzewidziane przeszkody, wypadki czy inne losowe sytuacje.

To rozwiązanie doskonałe dla klientów ceniących sobie przewóz towarów o wysokim priorytecie terminowości i krótkim czasie dostawy oraz poszukujących ofert obejmujących różnorodne destynacje na całej kuli ziemskiej.

Najpopularniejszy sposób obliczania kosztów transportu lotniczego to wypadkowa wagi i objętości przewożonego towaru. Zależnie od modelu maszyny, ładunek jest przewożony na paletach lotniczych.

Średni czas realizacji zlecenia z użyciem transportu lotniczego jest zależny od destynacji i zwykle mieści się w granicach 2-7 dni od momentu przyjęcia nadawanej przesyłki do momentu przybycia na lotnisko docelowe.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

WWS Sp. z o.o Sp. k. | Ksawerów 3, 02-656 Warszawa, woj.mazowieckie | E-mail: biuro@c-wws.com | Tel: 221100996
EnglishBrazil