KARIERA

Bardzo dobrze znasz rynek transportu, potrafisz budować długofalową współpracę z Klientami oraz podwykonawcami, a dodatkowo wyróżnia Cię nienaganna organizacja pracy? Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Jako prężnie rozwijająca się firma z bogatym doświadczeniem w branży poszukujemy nowych, ambitnych i zaangażowanych członków, którzy dołączyliby do naszego zespołu.

Praca w spedycji - Warszawa

Wszystkim zainteresowanym oferujemy zatrudnienie w transporcie lotniczym, morskim oraz drogowym. Zadania, którym należy stawiać czoła to m.in. planowanie, współpraca z kierowcami, podwykonawcami oraz klientami, obsługa giełd transportowo-ładunkowych, a także stały monitoring obsługiwanych zleceń. Od kandydatów oczekujemy dbałości o wysoką jakość oferowanych usług oraz terminowości.

Spedytor lotniczy

Praca w na tym stanowisku wymaga pełnego zaangażowania, bogatego doświadczenia logistycznego, a także sprawnej organizacji. Lotnictwo to bardzo wymagający rodzaj transportu. W Cargo WWS oprócz bardzo popularnej usługi “airport to airport” zapewniamy również usługę “door to door”, w ramach której organizujemy również przewóz towarów z lotniska do ustalonego miejsca docelowego.

Spedytor morski

Praca związana z transportem morskim obejmuje import oraz eksport kontenerów w praktycznie każde miejsce. W Cargo WWS lubimy wyzwania i podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zleceń. Naszym Klientom oferujemy przewóz drogą morską różnego rodzaju ładunków, zarówno masowych, drobnicowych, jak i kontenerowych.

Spedytor drogowy

Praca w transporcie drogowym pomimo swojej nieustannej, a wręcz rosnącej popularności jest pełna wyzwań. Od Kandydatów oczekujemy doskonałej organizacji. Do Twoich zadań będzie należało planowanie, ustalanie warunków wyładunków czy realizacja przewozów zarówno na krajowych, jak i zagranicznych drogach.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, których interesuje spedycja. Praca w Warszawie czeka na Ciebie! Wybierz dziedzinę, w której czujesz się najlepiej (lotnicza, morska, drogowa), nie czekaj i wyślij CV już dziś!

WWS Sp. z o.o Sp. k. | Ksawerów 3, 02-656 Warszawa, woj.mazowieckie | E-mail: biuro@c-wws.com | Tel: 221100996
EnglishBrazil