MISJA

Nasza misja

Oferując wsparcie przedsiębiorstwom o różnych rozmiarach w zakresie transportu kierujemy się zasadą dbałości o najmniejsze detale dostawy. Stawiamy na sprawdzone, bezpieczne i skuteczne
rozwiązania logistyczne – opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu i wiedzy. Wierzymy, że odpowiednie zrozumienie potrzeb naszych Klientów i ich rzetelna realizacja, są fundamentem zadowolenia i owocnej współpracy.

W przewozie towarów nie ma podziałów!

Nie ograniczamy naszych usług w żaden sposób: ani pod kątem wykorzystywanych środków transportu, ani przyjmowanych ładunków. Wykorzystujemy spedycję lotniczą, kolejową, drogową oraz morską. Przewozimy palety i europalety, przyjmujemy ładunek drobnicowy oraz przesyłki niebezpieczne czy strategiczne. Podejmujemy się także transportu zwierząt, innymi słowy: wspieramy klientów, zamiast hamować ich rozwój.

Z tego też powodu nieustannie szukamy sposobów, by procesy spedycyjne wspomagały przedsięwzięcia osób, które zdecydowały się na współpracę z nami. Stąd w ofercie Cargo WWS usługa konsolidacji ładunków, pozwalająca znacznie zmniejszyć koszty transportu dóbr. Ta sama przyczyna stoi za ofertą przesyłek ekspresowych – realizacji transportu w natychmiastowym tempie, bez względu na rodzaj towaru czy odległość odbiorcy od dostawcy.

Chcemy nieustannie rozwijać ofertę i dopasowywać ją do zmieniających się potrzeb przedsiębiorców. Dziękujemy, że Państwo nam to umożliwiacie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

WWS Sp. z o.o Sp. k. | Ksawerów 3, 02-656 Warszawa, woj.mazowieckie | E-mail: biuro@c-wws.com | Tel: 221100996

EnglishBrazil