Spedycja morska Warszawa

Spedycja morska okazuje się przydatną formą transportu zwłaszcza w przypadku towarów, których dostarczenie samochodem, pociągiem albo samolotem byłoby znacząco utrudnione lub wręcz niemożliwe. Mowa przede wszystkim o transportowaniu ładunków w kontenerach, a także tych specjalistycznych, o niestandardowych wymiarach bądź ciężarze. Niezaprzeczalną korzyścią spedycji morskiej pozostaje również atrakcyjna cena, którą zapewniamy w naszej firmie w Warszawie. Zajmiemy się kompleksową obsługą importu i eksportu, a także odprawą celną. Oferujemy przewozy towarów z Polski do najróżniejszych części świata, włącznie z usługą wykorzystującą kontenery chłodnicze.

Transport kontenerów morskich: Warszawa

Postawienie na spedycję morską wiąże się z niższymi kosztami niż w przypadku transportu kolejowego, a ponadto umożliwia ona przewóz towarów niestandardowych. Nasza firma w Warszawie zapewnia zatem transportowanie nawet najbardziej problematycznych czy wielkogabarytowych ładunków. Proponujemy transport kontenerów morskich, w ramach którego możemy zaoferować również odbiór towarów z portu. Klient nie musi się więc przejmować niezbędnymi formalnościami — wszystkim rzetelnie się zajmiemy.

transport morski kontenerowy

Profesjonalna spedycja — kontenery morskie

Zalety, jakimi cechuje się spedycja morska, sprawiają, że cieszy się ona niesłabnącą popularnością wśród przedsiębiorców działających w zróżnicowanych branżach. Korzystna cena w porównaniu z wieloma innymi metodami transportu, a także możliwość importu bądź eksportu najróżniejszych typów ładunków do punktów docelowych nawet w najodleglejszych zakątkach globu to podstawowe przewagi przewozu kontenerów w ten sposób. Współpraca ze specjalistami od spedycji morskiej z naszej firmy zapewni zaś pełną satysfakcję z przebiegu całego procesu logistycznego.

Bezpieczny transport morski (kontenerowy) różnorodnego ładunku

Jesteśmy w stanie zaoferować przewóz kontenerów morskich zawierających różnorodne typy ładunku. Wśród nich wymienić można choćby wyspecjalizowane maszyny przemysłowe, pojazdy, materiały budowlane, artykuły spożywcze, paliwa, materiały sypkie, palety, ale nie tylko. Co więcej, jako wykwalifikowani specjaliści zapewniamy również kompleksową pomoc podczas morskiego transportu kontenerowego w zakresie przewozu szeroko rozumianych materiałów niebezpiecznych (ADR/DGR). Zadbamy zatem o bezpieczne dostarczenie kontenerów z ładunkiem nie tylko pod względem jego ochrony przed uszkodzeniem, ale też przestrzegania obowiązujących norm.

Transport kontenerów morskich do portów na całym świecie

Nawiązując współpracę z naszą firmą w zakresie spedycji z wykorzystaniem kontenerów morskich, każdy Klient może bez trudu docierać do najbardziej oddalonych portów na całym świecie. Obejmuje to zarówno eksport towarów, jak i ich import, a do obszaru naszego działania zaliczają się między innymi kraje azjatyckie (w tym Chiny) oraz Stany Zjednoczone. Dzięki temu stworzenie, a także efektywne utrzymanie i zarządzanie międzynarodowym łańcuchem dostaw nie będzie sprawiało żadnych problemów. Zachęcamy do współpracy.

Rodzaje ładunków

Nasza firma spedycyjna z chęcią podejmie się każdego, nawet bardzo zawiłego zlecenia! Niestraszny nam przewóz towarów o nawet bardzo dużych wymiarach gabarytowych, czy tych delikatnych i kruchych, które wymagają szczególnego traktowania. Ładunki dzielą się na wiele różnych rodzajów. Jednym z bardzo popularnych podziałów jest ten z wyróżnieniem cech zewnętrznych, czyli np. formy, czy kształtu. W transporcie morskim wyróżniamy ładunki:

  • masowe,
  • drobnicowe,
  • kontenerowe.

Wyroby masowe obejmują zarówno wyroby ciekłe, jak i suche. Towary ciekłe to np. ropa naftowa oraz różnego rodzaju paliwa płynne, soki, czy oleje, natomiast suche, to nawozy, węgiel, cement, czy np. ziarno. Towary drobnicowe to dobra liczone w sztukach np. różnego rodzaju materiały budowlane i pojazdy. Są to również wszelkiego rodzaju worki, kartony, palety, czy torby. Ładunki kontenerowe to jedne z najpopularniejszych form ładunków transportowanych drogą morską.

Chcesz przetransportować towary o niestandardowych wymiarach? Dla nas to żaden problem! Właśnie dlatego nasi Klienci bardzo często wybierają nasze usługi do transportu wszelkiego rodzaju dóbr.

Rodzaje statków

To, że transport morski jest jedną z najekonomiczniejszych form przewozu wszelkiego rodzaju wyrobów to żadna tajemnica. W spedycji morskiej do przewozu towaru używamy różnego rodzaju statków. Najpopularniejsze rodzaje to:

  • drobnicowce,
  • gazowce,
  • masowce,
  • kontenerowce,
  • zbiornikowce,
  • oraz statki ro-ro.

Drobnicowce używane są do przewozu drobnicy, czyli wszelkich wyrobów liczonych w sztukach, tj. tych, które zapakowane zostały w różnego rodzaju beczki, worki, skrzynie itp. Z kolei gazowce wykorzystuje się do transportu gazu, zbiornikowce – płynów, a masowce – ładunków masowych, tj. dostarczanych luzem, które są wsypywane bezpośrednio do ładowni. Kontenerowce to jedne z nielicznych statków, w których pakunek przewożony jest na pokładzie. Natomiast statki ro-ro (z angielskiego roll on/roll off) bardzo często używane są do sprowadzania pojazdów.

Dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że według wielu naszych Klientów nie mamy sobie równych! Zajmiemy się Twoim ładunkiem kompleksowo i profesjonalnie – dokładnie rozplanujemy całą podróż i niestraszne nam żadne wodne niespodzianki! Jesteśmy przygotowani na wszystko. Nie musisz martwić się o swoją przesyłkę, dzięki logistycznie zaplanowanym etapom łańcuchu dostaw transportu morskiego bez problemu trafi z punktu A do punktu B. W razie potrzeby, jej podróż nie skończy się w porcie, nasze usługi obejmują odbiór Twojego ładunku i przetransportowanie go do miejsca docelowego.

Nie od dziś wiadomo, że żegluga jest jedną z najtańszych form przewoźnictwa. Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego właśnie transport morski w naszym wydaniu to gwarantowane korzyści finansowe i czasowe. Stawiamy na dokładność i terminowość, a od konkurencji wyróżnia nas pełen profesjonalizm. Oprócz żeglugi wykorzystujemy także każdy inny, dostępny środek przewozu towaru. Zaufało nam już spore grono Klientów, którzy z chęcią do nas wracają.

Droga ładunku i kierunki

Dzięki specjalistom przygotowującym podróż każdego, pojedynczego zamówienia jesteśmy w stanie zająć się nawet bardzo skomplikowanymi operacjami logistycznymi. Ze względu na panujące warunki podczas drogi, w tym wypadku najczęstszymi zleceniami, które dostajemy od naszych Klientów, jest przewóz kontenerów oraz drobnicy. Tę metodę bardzo chętnie i często używamy podczas przewozu towarów do naszych północnych sąsiadów – Szwecji, Danii oraz Norwegii. Jest to przede wszystkim jedna z najtańszych metod dostępnych na rynku – stąd tak ogromną popularność zdobył transport morski z Chin.

Transport morski z powodzeniem używany jest praktycznie wszędzie tam, gdzie wybór innego środka podróży byłby nieopłacalny, czy po prostu niemożliwy. Dlatego właśnie żegluga wodna jest również znakomitym sposobem na wysyłkę ładunków do państw wyspiarskich. Do państw wyspiarskich zalicza się m.in. Wielka Brytania, Nowa Zelandia, czy Dominikana. Bez obaw! Jakiejkolwiek podróży nam nie zlecisz – zajmiemy się Twoją przesyłką z ogromną dbałością!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

WWS Sp. z o.o Sp. k. | Ksawerów 3, 02-656 Warszawa, woj.mazowieckie | E-mail: biuro@c-wws.com | Tel: 221100996
EnglishBrazil