PRZESYŁKI EKSPRESOWE

W przypadku konieczności realizacji przesyłki ekspresowej jesteśmy w stanie zorganizować takowy transport w oparciu o współpracę z zaufanymi i sprawdzonymi przewoźnikami. Oferujemy m.in. przesyłki tego samego dnia od drzwi do drzwi wykorzystując transport lotniczy oraz ekspresowe przesyłki z dedykowanym transportem tą samą drogą. Jesteśmy także w stanie błyskawicznie zorganizować przesyłkę ładunku organizując specjalne chartery towarowe.

Kiedy najważniejszy jest czas

Są sytuacje, w których nie można zwlekać. Jeśli transport ładunku już się opóźnił, inna firma spedytorska nagle się wycofała, lub gdy natychmiastowa dostawa jest jedynym sposobem na powstrzymanie przestoju w zakładzie – wtedy Cargo WWS to najlepszy wybór.

Realizujemy przesyłki ekspresowe tego samego dnia – odbierzemy towar i, wykorzystując transport lotniczy, dostarczymy go na wskazane miejsce. Nie mówimy tu jednak o lotnisku – przyjedziemy do wskazanej przez klienta lokalizacji, w której czeka docelowy odbiorca ładunku. Oznacza to, że na żadnym etapie trasy nie mamy do czynienia z rozładunkiem i ponownym załadunkiem. Dzięki temu maksymalnie skracamy czas dostawy towaru.

Obszar działania: cały glob

Dostarczamy ekspresowe przesyłki do Polski, ale nie tylko. Realizujemy przewozy wszędzie tam, gdzie nasi klienci potrzebują błyskawicznej obsługi spedycyjnej. Zachęcamy do skontaktowania się z nami lub wypełnienia formularza kontaktowego – ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące trasy i procesu logistycznego.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

WWS Sp. z o.o Sp. k. | Ksawerów 3, 02-656 Warszawa, woj.mazowieckie | E-mail: biuro@c-wws.com | Tel: 221100996
EnglishBrazil