Spedycja transport morski

Z uwagi na szerokie możliwości, konkurencyjne stawki oraz praktycznie nieograniczoną pojemność przewożonych towarów i dowolny typ załadunków transport morski stał się jednym z czołowych rodzajów spedycji. Jest to elastyczne rozwiązanie logistyczne. W Cargo WWS stawiamy na najbardziej efektywne połączenia, kompleksową obsługę portową, dostawę “od drzwi do drzwi” oraz organizację frachtu oceanicznego zarówno w zakresie importu, jak i eksportu towarów. Dowiedz się więcej, poznaj zalety oferowanego przez nas rozwiązania i skontaktuj się z nami w celu skorzystania z naszych usług.

Spedycja morska – co to?

Zaraz obok drogowej i lotniczej spedycja morska stanowi bardzo ważną gałąź branży TSL. Większość ładunków, poza towarami łatwo psującymi się, dociera do nas właśnie tą drogą. Mówi się, że stanowi ona nawet 70% przewozu wszelkiego rodzaju ładunków. Spedycja to coś więcej niż sam transport morski, gdyż obejmuje również przeprowadzanie odprawy celnej, obsługę portową, ubezpieczanie towarów, wybór i organizację odpowiednich tras i wiele więcej czynności.

Dla kogo transport morski?

Chociaż spedycja morska najczęściej wybierana jest do transportu międzykontynentalnego, to z powodzeniem stosowana może być także na krótszych trasach. Starannie dobrane trasy pozwalają na bezproblemową i możliwie jak najszybszą wysyłkę załadunku. Stosowana jest zarówno w przypadku przesyłek całokontenerowych (FCL), jak i drobnicowych (LCL) oraz ładunków ponadgabarytowych i specjalistycznych. Umożliwia usługę “door to door” oraz minimalizację kosztów dostawy dzięki możliwości połączenia transportu morskiego z kolejowym.

Cargo WWS – spedycja transport morski

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe dostawy pomiędzy portami całego świata. Dajemy Klientom WWS Cargo możliwość przewozu różnego rodzaju towarów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy doradzić naszym Klientom najbardziej optymalne rozwiązanie dopasowane do ich potrzeb. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

WWS Sp. z o.o Sp. k. | Ksawerów 3, 02-656 Warszawa, woj.mazowieckie | E-mail: biuro@c-wws.com | Tel: 221100996
EnglishBrazil