O FIRMIE

Kim jesteśmy?

Realizujemy transport międzynarodowy z i do dowolnego miejsca na świecie. Działamy na terenie Unii Europejskiej, Chin, Brazylii i wszędzie tam, gdzie potrzebują nas nasi klienci. Nie ma dla nas ograniczeń w zakresie odległości, rodzaju ładunku czy jego wagi – wykorzystujemy każdy dostępny środek transportu i każdą dostępną, bezpieczną metodę przewozu.

Jesteśmy Cargo WWS – firmą z doświadczeniem liczonym w miliardach kilometrów i mil.

Wsparcie dla przedsiębiorców

Działamy w branży spedycyjnej od lat, współpracowaliśmy z setkami klientów: pozwoliło nam to w praktyce poznać ich potrzeby i wymagania. Dzięki temu mogliśmy tak przygotować ofertę firmy, by gwarantowała klientom to, co dla nich najważniejsze: pewny, terminowy transport towarów, bezpieczeństwo ładunku oraz niskie koszty całego przedsięwzięcia.

Bez względu na to, czy korzystamy z transportu lotniczego, kolejowego, drogowego czy morskiego, bez względu na to, czy nasz cel znajduje się w Polsce, czy daleko poza jej granicami – zawsze stawiamy na maksymalny profesjonalizm i najwyższą jakość usług. To sprawia, że współpraca z nami to gwarancja satysfakcji i opłacalności.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

CARGO WWS Sp. z o. o. | Ksawerów 3, 02-656 Warszawa, woj.mazowieckie | E-mail: biuro@c-wws.com | Tel: 221100996
EnglishBrazil