Transport lotniczy palet

Jest to usługa, która polega na przewozie drogą powietrzną ładunków. W odróżnieniu od kolei czy spedycji drogowej oraz morskiej, transport lotniczy palet możliwy jest do dotarcia w praktycznie każde miejsce na ziemi. Nie jest uzależniony od warunków na drodze, morzu czy torach. ULD – Unit Load Device to oznaczenia zatwierdzone przez organizacje IATA oraz ATA (The International Air Transport Association oraz The Air Transport Association of America). Są to różnego rodzaju jednostki, np. kontenery czy właśnie palety, które w rzeczywistości pełnią funkcję “kartonu”, w którym dostarczane są np. zwyczajne przesyłki kurierskie. “Platformy” lotnicze konstrukcją przypominają aluminiową płytę wyposażoną w siatkę, która trzymana jest przez specjalne zaczepy. Jest to bardzo ważny element, ponieważ przykrywa oraz zabezpiecza ładunki przed poruszaniem się w trakcie transportu.

Transport lotniczy palet

Przewóz dóbr może odbywać się jednorazowo lub w trakcie kilku oddzielnych lotów. Cena transportu palet uzależniona jest od kilku zmiennych, niemniej jednak przede wszystkim zależy od wagi oraz/lub objętości przewożonego towaru. Wbrew pozorom, jest to forma przewozu, która wcale nie odbiega ceną od kosztów spedycji morskiej tudzież drogowej. Jest to miła wiadomość dla wszystkich, których interesuje przewóz nawet stosunkowo niedużych dóbr.

Zalety

Odpowiednio skonfigurowana przesyłka pozwala zaoszczędzić miejsce, a co za tym idzie obniżyć koszty transportu lotniczego palet. Aby zaoferować naszym Klientom usługi w atrakcyjnej cenie, zawsze staramy się możliwie najbardziej skutecznie zoptymalizować przesyłkę. Każda przesyłka dopasowywana jest zarówno do obowiązujących przepisów, pod wymagania przewoźnika, jak i naszych Klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować przewóz przesyłek cargo, tych wymagających temperatury kontrolowanej czy z materiałami niebezpiecznymi. Nasza firma oferuje usługę drzwi do drzwi, oznacza to, że Twoje dobra zostaną w pełni kompleksowo i profesjonalnie dołączone do wybranego przez Ciebie miejsca.

WWS Sp. z o.o Sp. k. | Ksawerów 3, 02-656 Warszawa, woj.mazowieckie | E-mail: biuro@c-wws.com | Tel: 221100996
EnglishBrazil