Import i ex-port z USA

USA są jednym z liderów na rynku produkcji zaawansowanych technologicznie, innowacyjnych maszyn, urządzeń elektronicznych oraz pojazdów. Dlatego właśnie firmy z wszystkich państw Unii Europejskiej, w tym również oczywiście z Polski, bardzo często decydują się na sprowadzenie stamtąd towarów, aby wprowadzić je na swój lokalny rynek i sprzedać z dużym zyskiem. W drugą stronę wędrują natomiast przykładowo układy scalone, komponenty maszyn i inne prefabrykaty.

Import i eksport towarów z/do USA drogą morską

Oferta naszego przedsiębiorstwa spedycyjnego obejmuje profesjonalną obsługę importową oraz eksportową z/do USA dla różnego rodzaju ładunków z wykorzystaniem wysokiej klasy zbiornikowców, drobnicowców, masowców i innych statków zapewniających odpowiednie warunki do przewożenia poszczególnych rodzajów ładunku, a także ogromną ładowność. Zapewniamy ponadto możliwość transportu artykułów spożywczych i innych towarów wrażliwych na wahania temperatury, dysponujemy bowiem kontenerami chłodniczymi pozwalającymi zachować świeżość produktów przez bardzo długi czas.

Minimalizacja ryzyka w przypadku importu oraz eksportu towaru z i do USA

Transport morski to obecnie zdecydowanie najbardziej opłacalna metoda na przewiezienie produktów z i do USA – zajmuje on wprawdzie znacznie więcej czasu, niż transport drogą powietrzną, czas ten jednak z nawiązką rekompensują nam nieporównywalnie niższe ceny oraz możliwość przewożenia praktycznie dowolnej ilości towaru.

Warto również podkreślić, że transport morski jest znacznie bardziej przyjazny dla środowiska niż transport lotniczy, kolejowy, czy drogowy, a różnice w zakresie emisji spalin jeszcze się pogłębiają, jeżeli import lub eksport odbywa się na tak długiej trasie, jaka dzieli Europę i Stany Zjednoczone

WWS Sp. z o.o Sp. k. | Ksawerów 3, 02-656 Warszawa, woj.mazowieckie | E-mail: biuro@c-wws.com | Tel: 221100996
EnglishBrazil