KONSOLIDACJA ŁADUNKÓW

Konsolidacja ładunków to połączenie kilku różnych przesyłek w jeden ładunek. Takie rozwiązanie pozwala głównie maksymalnie zoptymalizować koszty. W przypadku mniejszych przesyłek od kilku dostawców nieopłacalnym byłoby bowiem decydować się na ładunek w postaci kilku oddzielnych palet. Również z logistycznego punktu widzenia jest to większy komfort dla przedsiębiorcy. Wszystkie ładunki docierając w ramach jednej dostawy, mogą być skuteczniej i sprawniej zmagazynowane.

Mniejszy koszt dostawy

Cena, jaką przedsiębiorca musiałby zapłacić za przetransportowanie pojedynczej palety, mogłaby pochłonąć całe ewentualne zyski związane z ładunkiem. A jednak nie zawsze możliwe jest skompletowanie pojedynczej, dużej przesyłki, zwłaszcza przy trendzie rozdrabniania towarów, który już jakiś czas temu opanował branżę logistyczną.

Konsolidacja ładunków transportowych pozwala wyeliminować ten problem. Wykorzystując tę metodę, osiągamy 3 korzyści. Po pierwsze, unikamy podniesienia ceny przewozu niewielkiej ilości towaru. Po drugie, ponieważ dzielimy koszty transportu z innymi przedsiębiorcami, ogólna cena całego przedsięwzięcia jest znacznie niższa. Dodatkową zaletą jest wygoda – zajmujemy się na miejscu nie kilkoma osobnymi ładunkami, a jednym, co znacznie przyspiesza proces.

Logistyka konsolidacji dostaw jest w całości po naszej stronie. Dzięki szerokiej sieci partnerów docieramy do setek klientów, dzięki czemu realizacja takiego grupowego przewozu nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

CARGO WWS Sp. z o. o. | Ksawerów 3, 02-656 Warszawa, woj.mazowieckie | E-mail: biuro@c-wws.com | Tel: 221100996
EnglishBrazil