Transport lotniczy paczek

To jeden z najbardziej niezawodnych i najszybszych rodzajów spedycji. Z doświadczenia wiemy, że bardzo często wybierany jest, gdy nadawcy zależy na błyskawicznej wysyłce przesyłki. Niemniej jednak wiąże się to z wyższym kosztem usługi.

Kiedy warto wybrać transport lotniczy paczek?

 Umożliwia dotarcie w praktycznie każde miejsce na świecie. Niektóre kraje nie mają dostępu do morza, tak więc wysyłanie przesyłek drogą morską nie wchodzi w grę. Bywa również, że wybranie kolei lub dróg lądowych jest po prostu niemożliwe, nieopłacalne lub zajmuje zbyt dużo czasu. Dlatego w takich przypadkach warto postawić na ten rodzaj przewozu towarów. Średni czas transportu lotniczego paczek zależy od miejsca docelowego, niemniej jednak jest to okres około 2-7 dni od momentu przyjęcia nadawanego ładunku do przybycia przesyłki na “lądowisko”.

Zalety transportu lotniczego paczek

 Co więcej, jest to również rozwiązanie bardzo cenione sobie przez Klientów ze względu na różnorodność ładunków. Transport lotniczy paczek to szybki i skuteczny sposób na przewóz zarówno małych, jak i dużych przesyłek. Najczęściej wykorzystywany jest do wysyłki ładunków małogabarytowych. Większe towary z reguły wysyłane są za pomocą pojazdów ciężarowych lub statków (np. kontenery). Niemniej jednak będzie to dobry wybór do bardzo szybkiego przewozu nawet dużych przesyłek.

Dlaczego my?

Na rynku bardzo popularna jest usługa “airport to airport”. Oznacza to, że firma oferująca transport lotniczy paczek dostarcza towar od lotniska do lotniska. My natomiast oferujemy naszym Klientom kompleksową i w pełni profesjonalną usługę “door to door”, która gwarantuje większy komfort. To termin używany w spedycji oznaczający pełną obsługę “od drzwi do drzwi”, czyli od momentu odbioru przesyłki od nadawcy, aż do momentu dostarczenia jej do odbiorcy. Co więcej, na bieżąco współpracujemy z cenionymi liniami lotniczymi. Z naszych usług regularnie korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

CARGO WWS Sp. z o. o. | Ksawerów 3, 02-656 Warszawa, woj.mazowieckie | E-mail: biuro@c-wws.com | Tel: 221100996
EnglishBrazil