Transport lotniczy kroplówek

Worki do wlewów dożylnych muszą być przewożone w podobnych warunkach, co produkty farmaceutyczne (leki), a także inne wyroby oraz różnego rodzaju sprzęty medyczne. Tak więc transport lotniczy kroplówek powinien być zorganizowany przez doświadczonego oraz kompetentnego przewoźnika z zachowaniem wszystkich niezbędnych wymogów uwzględnionych w przepisach oraz tych wskazanych przez zleceniodawcę.

Jak transportować kroplówki?

Powinny być stosownie oznaczone. Możliwość jasnej identyfikacji zarówno nadawcy, jak i odbiorcy ładunku jest konieczna. Muszą być również odpowiednio zabezpieczone, tak by nie uległy zniszczeniu. Najczęściej przewożone są w specjalnych pojemnikach. Zabezpiecza to je zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak i kradzieżą. Co więcej, należy również pamiętać o negatywnym wpływie zmieniających się czynników atmosferycznych podczas lotu, tak więc profesjonalnie przewożone kroplówki są przechowywane w temperaturach wskazanych przez eksportera. To aspekt, o którym trzeba pamiętać podczas całego łańcucha transportu.

Zalety transportu lotniczego kroplówek

Po pierwsze jest to jedna z najszybszych metod transportu towarów, a po drugie, jedna z najbezpieczniejszych. Zarówno na drodze, jak i torach zdarzają się częste opóźnienia wynikające z awarii samochodów czy różnego rodzaju wypadków komunikacyjnych. Z kolei szansa zaistnienia wypadku losowego w przestworzach jest nieporównywalnie niższa.

Dlaczego my?

Podejmując się takiego zlecenia, na przewoźniku spoczywa ogromna odpowiedzialność, o wiele większa niż w przypadku innego rodzaju towarów. Niemniej jednak firma Cargo WWS spełnia wszystkie szczegółowe wytyczne producentów kroplówek i leków, które określone są w dokumentach. Dostosujemy nasze rozwiązania logistyczne do każdej branży. Ponadto współpracujemy z międzynarodowymi liniami lotniczymi. Jesteśmy w stanie dostarczyć przesyłkę na cały świat – całą Europę, Ameryki, kraje Afryki, a także Australię i Nową Zelandię. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie przesyłki dostarczone były w możliwie najkrótszym czasie oraz w nienaruszonym stanie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

CARGO WWS Sp. z o. o. | Ksawerów 3, 02-656 Warszawa, woj.mazowieckie | E-mail: biuro@c-wws.com | Tel: 221100996
EnglishBrazil