Transport drobnicowy Warszawa

Transport drobnicowy to usługa przewozu tzw. drobnicy, czyli towarów charakteryzujących się stosunkowo małą wagą i gabarytami, a także nietypowymi kształtami. Niektóre produkty (m.in. leki, materiały wybuchowe czy rośliny oraz zwierzęta żywe) nie zaliczają się do tej kategorii ze względu na specjalne warunki, w których muszą być przewożone. W naszej firmie z siedzibą w Warszawie zajmujemy się transportem drobnicowym — nie tylko lotniczym, ale też morskim, kolejowym, drogowym — z (i do) Polski, jak również innych krajów. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oferty!

Jak zabezpieczany jest towar do transportu drobnicowego?

Do najczęściej stosowanych form zabezpieczenia towaru przeznaczonego do transportu drobnicowego należy połączenie poszczególnych produktów w jeden ładunek — umożliwia to zabezpieczenie ich przed zniszczeniem, a także skrócenie czasu potrzebnego na załadunek i rozładunek. Dodatkową ochronę może też stanowić przewóz na paletach lub w kontenerach, co dodatkowo ułatwia zaplanowanie rozmieszczenia przewożonych przedmiotów. Ponadto towar warto ubezpieczyć, gdyż dzięki temu można uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia jego części albo całości.

Profesjonalny transport drobnicowy dla firm z Warszawy i innych miast

W Cargo WWS zajmujemy się transportem drobnicowym już od wielu lat. Nasi Klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, kompleksową obsługę oraz fachowe doradztwo. Podczas realizacji usług stosujemy wszelkie niezbędne środki ostrożności, a także procedury przewozowe. Ofertę transportu drobnicowego kierujemy przede wszystkim do firm z Warszawy i innych miast w Polsce, które potrzebują szybkiego, a zarazem bezpiecznego przewozu towarów w tym kraju, jak również poza jego granicami. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy!

CARGO WWS Sp. z o. o. | Ksawerów 3, 02-656 Warszawa, woj.mazowieckie | E-mail: biuro@c-wws.com | Tel: 221100996
EnglishBrazil