Transport lotniczy z USA

Kompleksowa obsługa i organizacja przesyłek obejmują nie tylko przeróżne towary na terenie Polski czy nawet Europy. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebują nas Klienci. Używając różnych rodzajów transportu, nasze usługi oferujemy również wszystkim, którzy zainteresowani są spedycją międzynarodową.

USA jako jedna z największych gospodarek na świecie to lider w imporcie oraz eksporcie towarów do Unii Europejskiej. Nic więc dziwnego, że tylu naszych Klientów jest zainteresowanych usługą transportu lotniczego z USA.

Zalety

Transport lotniczy ze Stanów Zjednoczonych to przede wszystkim najszybszy rodzaj spedycji międzynarodowej. Import drogą lotniczą z USA jest o wiele szybszy od tego morskiego, drogowego czy kolejowego. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Korzystamy z usług renomowanych linii lotniczych. Nie ma dla nas ograniczeń w zakresie zarówno odległości, rodzaju, jak i wagi ładunku. Zajmujemy się importem ze Stanów Zjednoczonych niedużych paczek oraz wielkich kontenerów.

Dzięki ogromnej ilości zalet transport lotniczy Cargo zaliczany jest do najbardziej niezawodnych i terminowych rodzajów spedycji. W odróżnieniu od kolei czy przejazdu drogowego ten rodzaj importu wykazuje się zwiększoną odpornością na sytuacje losowe. Nad Twoją przesyłką z USA piecze będzie sprawować doświadczony zespół specjalistów. Nasza kadra jest w pełni wykwalifikowana oraz doświadczona w tym rodzaju spedycji. Na bieżąco śledzimy również zmiany w obowiązujących przepisach.

W branży spedycyjnej działamy już od wielu lat. W tym czasie mieliśmy okazję współpracować z niezliczoną liczbą klientów. Każda współpraca wzbogaciła nas o nowe doświadczenie. Oferujemy pełen serwis. Obejmuje on nie tylko usługę “Airport to airtport” and tzw. “door to door”, czyli od drzwi do drzwi. Profesjonalnie zadbamy, by Twoje towary ze Stanów Zjednoczonych dotarły do Ciebie bezproblemowo. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości, zapraszamy.

WWS Sp. z o.o Sp. k. | Ksawerów 3, 02-656 Warszawa, woj.mazowieckie | E-mail: biuro@c-wws.com | Tel: 221100996
EnglishBrazil