Import i eksport z Azji, Chin

Zdecydowana większość towarów pochodzących z Azji, a w szczególności z Chin, transportowana jest właśnie drogą morską. Jest to bezsprzecznie najbardziej opłacalna metoda – transport morski jest znacznie tańszy niż kolejowy, a statki dysponują ogromną ładownością, możemy więc bez trudu przewieźć praktycznie dowolną ilość towaru.

Import i eksport towaru z Azji, Chin drogą morską

Oferujemy kompleksową obsługę importową i eksportową ładunków drobnicowych, masowych, a także kontenerowych. Jesteśmy w stanie przewieźć zarówno towar bardzo wrażliwy na uszkodzenie, na przykład porcelanę, a także przedmioty o dużych lub niestandardowych wymiarach.

Bez problemu możemy zająć się importem i eksportem nawet artykułów spożywczych wymagających przechowywania w stałej, niskiej temperaturze. Do ich przewozu stosujemy wysokiej klasy kontenery chłodnicze, mogą być więc Państwo pewni, że ładunek dotrze do portu docelowego w nienaruszonym stanie.

Nasze przewozy realizujemy z wykorzystaniem między innymi zbiornikowców, masowców oraz statków ro-ro, a także innych frachtowców umożliwiających transport ładunku w odpowiednich warunkach.

Najbezpieczniejszy sposób importu i eksportu wyrobów z/do Azji, a w szczególności Chin

Transport morski jest opłacalny nie tylko ze względu na ceny – to właśnie w tym obszarze mamy do czynienia z najmniejszą liczbą wypadków, co pozwala ograniczyć ryzyko utraty towaru do absolutnego minimum.

Import i eksport towaru z Chin drogą morską jest bezpieczny nie tylko dla zleceniodawcy transportu, lecz również dla środowiska, bowiem to właśnie tutaj obserwujemy najniższą emisję szkodliwych substancji do atmosfery.

Kolejnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest możliwość zaplanowania trasy z wykorzystaniem kilku różnych środków transportu – dlatego nie muszą już Państwo korzystać z usług innych firm, aby przewieźć ładunek z portu w Azji do miejsca docelowego drogą lądową

Własna agencja celna

Wygoda klientów ma dla nas największy priorytet. Dlatego prowadzimy własną agencję celną, dzięki której formalności związane z importem i eksportem towarów z całej Azji, w tym również z Chin, przestaną być dla Państwa problemem. Unikną Państwo również dodatkowych kosztów wynikających z nieoczekiwanego przedłużenia się odprawy celnej.

W razie wystąpienia sytuacji problematycznych, chętnie udzielimy Państwu wsparcia i zapewnimy kompetentne doradztwo.

EnglishBrazil