TRANSPORT DROGOWY

Od wielu lat stanowi on najpopularniejszy sposób dostawy ładunków. Dzieje się tak głównie dlatego, że transport lądowy nie wymaga przeładowywania, a co za tym idzie koszty dostawy są maksymalnie zoptymalizowane.

Jednak to nie jedyna przyczyna. Na transport drogowy międzynarodowy wpływa również coraz lepiej rozwinięta sieć dróg w Polsce oraz Europie. Umożliwia ona dotarcie z ładunkiem praktycznie w każde miejsce, dzięki czemu taki wiele osób wybiera to rozwiązanie.

Współpracujemy z najbardziej rzetelnymi i sprawdzonymi przewoźnikami. Elastyczność ich oferty umożliwia przewóz zarówno tradycyjnych przesyłek, jak i tych niestandardowych (wielkogabarytowych, niebezpiecznych itp.).

Fracht drogowy może być także częścią złożonego łańcucha dostaw np. w przypadku konieczności odbioru ładunku z portu morskiego lub lotniczego. W przeciwieństwie do innych form spedycji pozwala na dostawę od drzwi do drzwi.

Rodzaje ładunków

Staramy się jak najlepiej i jak najbardziej profesjonalnie wykonywać nasze usługi – z tego powodu podejmujemy się przewozu różnej wielkości, jak i różnych rodzajów ładunków.

Możemy zorganizować transport drogowy wielu dużych palet czy ciężkich kartonów z towarem lub przesyłek wielkogabarytowych. Prowadzimy także usługę przewozów drobnicowych czy konsolidacji ładunków dla przedsiębiorców, którzy chcą szybko przewieźć pojedynczą paletę lub małe ilości towaru w dane miejsce. W ramach usługi zbieramy zamówienia od innych, mniejszych dostawców i łączymy to w jeden transport, co wiąże się z dużym zmniejszeniem kosztów dostawy.

To nie wszystko – transport drogowy może być także wykorzystany do przewozu materiałów niebezpiecznych (wg. międzynarodowej konwencji ADR). Do tego typu materiałów zaliczamy środki wybuchowe czy trujące. Podejmujemy się także transportu zwierząt.

Jak widać, jesteśmy w stanie przewieźć niemal wszystko – nie dajemy ograniczeń w przypadku wagi, wielkości czy rodzaju ładunku. Jeśli chcesz wiedzieć, czy podejmiemy się zlecenia na transport Twoich towarów – skontaktuj się z nami.

 

Rodzaje samochodów

Do przewozów wymienionych ładunków, zwykle służą samochody ciężarowe z naczepami. Polskie prawo dzieli te pojazdy na 3 kategorie, zależne od masy całkowitej: N1 (o masie do 3,5 ton), N2 (o masie od 3,5 do 12 ton) oraz N3 (powyżej 12 ton).

Dzięki temu, że działamy na rynku od lat i współpracujemy z szeroką siatką przewoźników, możemy zapewnić szereg różnych samochodów ciężarowych, z wieloma różnymi naczepami – zarówno standardowymi, jak i niestandardowymi. Dysponujemy pojazdami takimi jak duże ciągniki siodłowe oraz balastowe, czy też mniejsze warianty ciężarowo skrzyniowe.

Samochody te mogą być wyposażone w różne rodzaje naczep – np. odpowiednich do przewozu zbiorników, czy też w wersje niskopodłogowe, dłużycowe lub modułowe. Warto dodać, że w zależności od rodzaju ładunku i wybranego samochodu, transport drogowy może trwać od 1 do 30 dni.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty przedsiębiorstwa mniejsze, jak i średnie oraz duże – staramy się jak najlepiej spełnić oczekiwania i wymagania każdej firmy. Przekonaj się o naszym profesjonalizmie i skontaktuj się z nami.

 

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie w formie usług spedycyjnych dla przedsiębiorców. Nasi klienci to zarówno bardzo duże, jak i średnie oraz małe przedsiębiorstwa. Działamy w branży spedycyjnej już od wielu lat, zaufała nam już ogromna ilość zadowolonych klientów, którzy z chęcią do nas wracają.

Wiemy, że nawet najmniejsze zaniedbanie może mieć tragiczne skutki wiążące się z opóźnieniami i co za tym idzie, stratami finansowymi. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam dopracować nasze metody przewozu do perfekcji, gwarantujemy stuprocentowe bezpieczeństwo zleconego nam przez Państwa ładunku.

Oferowane przez nas usługi transportu drogowego świadczone są na terenie całej Unii Europejskiej i nie tylko. Nie istnieją dla nas żadne ograniczenia dotyczące wagi oraz rodzaju przewożonego towaru, a także w zakresie odległości, którą będziemy musieli pokonać.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom oraz wymaganiom, z którymi na co dzień zmierzają się nasi Klienci. Dlatego świadczone przez nas usługi są nie tylko bezpieczne, kompleksowe, ale i niedrogie. Wybierz nasz transport drogowy – zapraszamy do kontaktu!

 

Droga ładunku i kierunki

W ramach krajowego oraz międzynarodowego transportu drogowego oferujemy kompleksowe usługi przewozowe na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej i nie tylko! Nasze doświadczenie w przebytych kilometrach jest praktycznie nie do zliczenia. Znamy wszystkie najlepsze i najkrótsze drogi. Nasi klienci chętnie wybierają naszą ofertę, ponieważ wiedzą, że jesteśmy w stanie szybko dotrzeć praktycznie w każde miejsce na ziemi.

Oprócz profesjonalnych samochodów ciężarowych znacznie ułatwia nam naszą pracę wysokorozwinięta linia komunikacyjna. Dodatkowo brak konieczności przeładowywania sprawia, że towary są bezpiecznie przewożone i nie są narażone na możliwe uszkodzenia, które mogą powstać, wybierając innego rodzaju środek transportu.

Specjalistyczne analizy tras, a także opracowywanie coraz to nowszych i lepszych rozwiązań spedycyjnych pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Zachęcamy do kontaktu! Z naszych świadczeń korzystają firmy i przedsiębiorstwa, które oferują swoje wyroby zarówno na terenie całej Polski, jak i za granicą.

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

CARGO WWS Sp. z o. o. | Ksawerów 3, 02-656 Warszawa, woj.mazowieckie | E-mail: biuro@c-wws.com | Tel: 221100996
EnglishBrazil