Transport kolejowy import i eksport z Azji, Chin

Wiele przedsiębiorstw traktuje transport kolejowy jako swego rodzaju złoty środek pomiędzy kosztownym transportem lotniczym, a także nieco tańszym, lecz za to powolnym transportem morskim. Szczególnie chętnie z pociągów towarowych korzystają firmy zajmujące się importem, bądź eksportem różnego rodzaju produktów z lub do Azji, a zwłaszcza Chin.

Jesteśmy przedsiębiorstwem spedycyjnym mogącym poszczycić się bardzo dużym doświadczeniem w zakresie realizacji przewozów kolejowych od A do Z. Zlecenia transportowe wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych pociągów towarowych m.in. typu odcinkowego, bezpośredniego i intermodalnego.

Import i eksport towarów z/do Azji

Transport kolejowy ładunków do i z Chin trwa nawet dwa razy krócej niż przewóz drogą morską – dostawy możemy spodziewać się zazwyczaj już po około 2 tygodniach. Przewóz towaru kolejową można więc wykorzystać jako świetne rozwiązanie awaryjne, kiedy na przykład zachodzi konieczność szybkiego uzupełnienia niedoborów magazynowych lub realizacji pilnego zamówienia, a klient nie może czekać czterech tygodni na transport towaru z Chin lub innych państwa azjatyckich.

Warto również podkreślić, że ta metoda importu i eksportu z i do Azji jest nawet kilkukrotnie tańsza od transportu lotniczego i umożliwia przewiezienie znacznie większej ilości towaru.

Kompleksowa obsługa importowa i eksportowa dla towarów sprowadzanych i wysyłanych do Chin

Jako doświadczona firma spedycyjna, bez trudu możemy zając się całą logistyką, a także formalnościami i odprawą celną towarów importowanych i eksportowanych do Azji. Dysponujemy własną agencją celną, co pozwala wydatnie przyspieszyć całą procedurę związaną z odprawą

Realizujemy zarówno transport ładunków drobnicowych, jak i kontenerów – także chłodniczych, które przystosowane są do przewożenia artykułów spożywczych, roślin i innych produktów wymagających określonej temperatury podczas całego procesu logistycznego.

Zapewniamy także specjalistyczne doradztwo – z nami bezpiecznie przetransportują Państwo lub sprowadzą dowolny ładunek z Chin, a także innych państw nie narażając się na zbędne koszty.

WWS Sp. z o.o Sp. k. | Ksawerów 3, 02-656 Warszawa, woj.mazowieckie | E-mail: biuro@c-wws.com | Tel: 221100996
EnglishBrazil