O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie transportu i procesów logistycznych. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów. Wiemy, że wpływ na to ma wiele czynników i każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by spełniać stawiane przed nami oczekiwania. Dbamy o bezpieczeństwo przewożonych towarów, szanujemy współpracujące z nami firmy i kładziemy duży nacisk na wykonanie usługi w ustalonym czasie. Gwarantujemy profesjonalną współpracę i transport każdego powierzonego nam ładunku bezpiecznie i na czas.

Jak przewozimy Twoje towary?

By spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów, każdorazowo dostosowujemy przewóz towarów do indywidualnych potrzeb i wymagań. Nie ograniczamy się tylko do jednego środka transportu. Wykorzystujemy komunikację:

  • samochodową,
  • lotniczą,
  • morską,
  • kolejową.

Wiemy, jak optymalnie wykorzystać transport intermodalny i jak dowieźć ładunek w najdalsze miejsca na Ziemi. Nasze usługi świadczymy nie tylko na terenie Unii Europejskiej, ale również na całym świecie. Przewozimy towary do tak egzotycznych miejsc, jak Chiny czy Brazylia. Współpracując z nami, nie trzeba martwić się lokalnymi przepisami czy umowami z podmiotami zewnętrznymi. Stawiamy na profesjonalizm i najwyższą jakość usług.

 

Wartości, jakimi się kierujemy

Chcemy wspierać rozwój naszych klientów, dlatego oferujemy transport:

  • palet i europalet,
  • drobnicy,
  • przesyłek niebezpiecznych,
  • żywych zwierząt i roślin.

Dla nas żaden ładunek nie stanowi problemu. Optymalizujemy czas transportu i koszty za pomocą konsolidacji towarów czy usługi ekspresowego dostarczenia przesyłki. Wierzymy, że terminowość, niezawodność i elastyczność to wartości, które decydują o sukcesie każdego przedsiębiorstwa.

 

Rozwój Cargo WWS

Zaufanie, jakim darzą nas nasi klienci oraz nasz etos pracy, który zakłada profesjonalizm i rzetelność świadczonych usług, procentują każdego dnia. Dążymy do samorozwoju, poszerzamy nasze horyzonty i dostarczamy naszym klientom nowe rozwiązania w zakresie transportu i logistyki. Stale powiększamy nasz zespół o sprawdzonych specjalistów i doradców, którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem. Dlatego też mamy zaszczyt już dzisiaj zaprosić Państwa do naszego nowego biura, mieszczącego się na 3. piętrze przy ul. Bokserskiej 64 w Warszawie. Większa przestrzeń, dogodna lokalizacja i dalsze możliwości rozwoju sprawiają, że możemy naszą pracę wykonywać jeszcze lepiej i efektywniej.

 

Jak rozpocząć współpracę?

Wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem:

Masz pytania? Wątpliwości? Nie wiesz, czy takie rozwiązanie będzie dla Ciebie opłacalne? Skontaktuj się z nami i zapoznaj się z naszą ofertą. Czekamy na Ciebie także w naszej nowej siedzibie: ul. Bokserska 64, 02-690 Warszawa, 3. piętro.

EnglishBrazil